Dziennik Gazeta Prawana logo

Krwawy horror na meczu. Piłkarz pociął żyletką czterech zawodników przeciwnej drużyny [WIDEO]

5 marca 2019, 11:59
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Horror na meczu w Turcji
Horror na meczu w Turcji/YouTube
Piłkarz tureckiej drużyny trzecioligowej Amed SFK Mansur Calar został oskarżony o zranienie żyletką czterech zawodników zespołu rywali. Do zdarzenia doszło tuż przed sobotnim meczem z Sakaryasporem (1:1) w kurdyjskim mieście Diyarbakir (południowo-wschodnia część kraju).

Według miejscowych mediów, powołujących się na zeznania piłkarzy Sakaryasporu i zapis z kamer, Calar trzymał między palcami mały, ostry przedmiot. Ustalono, że to była żyletka, którą ranił w różne części ciała witających się z nim graczy przeciwnej ekipy.

W trakcie spotkania nie brakowało spięć między piłkarzami obu zespołów.

W oczekiwaniu na wynik śledztwa, sąd nałożył na Calara zakaz podróżowania.

Klub Amed SFK zaprzeczył zarzutom, oskarżając drużynę rywali o chęć wywołania "napięć i wrogości".

Sakaryaspor ma siedzibę w mieście Adapazari (północno-zachodnia Turcja), gdzie dużym poparciem cieszy się prezydent Recep Tayyip Erdogan, prowadzący restrykcyjną politykę przeciwko Kurdom.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl/PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj