W zespole z Neapolu od początku grali Zieliński i Milik, a w drużynie gospodarzy Cionek. Bramki padły w drugiej połowie. Cztery minuty po zmianie stron technicznym strzałem bramkarza SPAL pokonał Allan. W 84. minucie wyrównał Andrea Petagna, który wykorzystał rzut karny, choć bramkarz był bliski obronienia jego strzału. Cztery minuty później zwycięskiego gola dla gości zdobył Mario Rui.

W zespole Napoli cały mecz rozegrał Milik, a Zieliński zszedł z boiska w 84. minucie. Do 89. minuty grał Cionek, który na koncie miał żółtą kartkę.

W innym niedzielnym meczu Sampdoria przegrała u siebie z Empoli, którego bramki strzegł Bartłomiej Drągowski 1:2. Rezerwowymi w zespole gospodarzy byli Karol Linetty i Bartosz Bereszyński. Drągowski, który jest wypożyczony obecnie z Fiorentiny do Empoli, skapitulował w 92. minucie - z rzutu karnego pokonał go Fabio Quagliarella.

W ostatnim niedzielnym meczu Juventus, który od kilku tygodniu ma zapewniony mistrzowski tytuł, zmierzy się na wyjeździe z Romą.