Klich znalazł się w wyjściowym składzie Leeds United i grał do 58. minuty. Asystę miał w 40., gdy prowadzenie gości na 4:0 podwyższył Hiszpan Rodrigo. Rezerwowym gospodarzy był Kamil Grosicki.

Reklama

Drużyna Klicha powiększyła dorobek do 23 punktów i awansowała na 11. miejsce. Tyle samo - po remisie z Southampton - ma 10. w tabeli West Ham United. Z kolei "Święci" są na dziewiątej pozycji, mają o trzy punkty więcej. Zarówno piłkarz gospodarzy Bednarek, jak i bramkarz "Młotów" Fabiański rozegrali cały mecz.

Na ławce trenerskiej Southampton nie zasiadł we wtorek Ralph Hasenhuettl. 53-letni austriacki szkoleniowiec poddał się kwarantannie po tym, jak u jednego z domowników wykryto koronawirusa.

Liderem jest Liverpool, który ma 32 pkt po 15 meczach. Broniący tytułu "The Reds" zagrają w środę na wyjeździe z Newcastle United.

Reklama

Druga jest ekipa Leicester City - 29 pkt po 16 spotkaniach. "Lisy" w poniedziałek zremisowały na wyjeździe z Crystal Palace 1:1.

Tyle samo punktów ma Everton, który w tej kolejce pauzuje, ponieważ w ekipie rywala Manchesteru City wykryto przypadki koronawirusa.