Dziennik Gazeta Prawana logo

Arsenal Londyn nie poleci do USA. Powodem zakażenia COVID-19

21 lipca 2021, 07:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Arsenal Londyn
<p>Arsenal Londyn</p>/Shutterstock
Piłkarze Arsenalu Londyn nie polecą do Stanów Zjednoczonych na zaplanowany wcześniej turniej towarzyski - poinformowała telewizja Sky Sports. Powodem odwołania podróży za ocean jest zakażenie koronawirusem kilku osób z angielskiego klubu.

Na razie Arsenal nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. "Kanonierzy" mieli lecieć do USA w tym tygodniu, by wziąć udział w towarzyskim turnieju Florida Cup wraz z Evertonem, mistrzem Włoch Interem Mediolan i kolumbijskim Millonarios.

Podopieczni Mikela Artety przygotowania do sezonu 2021/22 zaczęli w Szkocji, gdzie zagrali dwa sparingi. Przegrali z Hibernianem 1:2 i zremisowali z Glasgow Rangers 2:2. W poprzednich rozgrywkach Premier League zajęli ósme miejsce.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj