Inter objął prowadzenie już w piątej minucie za sprawą Lautaro Martineza, ale na przerwę schodził przegrywając 1:2.

Dla gości trafili bowiem Rusłan Malinowski i Rafael Toloi.

Mediolańczycy wyrównali w 71. minucie za sprawą Edina Dżeko i mieli doskonałą okazją na zdobycie trzech punktów. W 83. minucie rzut karny zmarnował jednak Federico Dimarco.

Milanowi natomiast zwycięstwo w 86. minucie zapewnił Brahim Diaz. Wcześniej prowadzenie gościom dał Daniel Maldini - 19-latek, syn legendy Milanu Paolo Maldiniego. Wyrównał Daniele Verde.

Daniel jest przedstawicielem trzeciego pokolenia Maldinich w barwach "Rossnerich". W sobotę minęło dokładnie 13 lat i 179 dni, od kiedy ostatnią swoją bramkę w Serie A zdobył jego ojciec oraz 60 lat i 22 dni po tym, jak trafił jego dziadek Cesare.

W tabeli Milan ma punkt przewagi nad Napoli Piotra Zielińskiego i dwa nad Interem. Zespół z Neapolu swój mecz 6. kolejki rozegra w niedzielę, kiedy podejmie Cagliari.