Inter w tabeli jest trzeci, a do prowadzącego lokalnego rywala AC Milan traci siedem punktów.

Wpadkę natomiast znów zaliczył Juventus Turyn. Tym razem bez bramkarza Wojciecha Szczęsnego w składzie uległ u siebie Sassuolo 1:2.

Prowadzenie gościom tuż przed końcem pierwszej połowy dał Davide Frattesi. Gospodarze przeważali, ale wyrównać udało im się dopiero w 76. minucie, kiedy ładnym strzałem głową popisał się Amerykanin Weston McKennie.

Juventus dalej napierał, jednak zwycięskiej bramki nie zdobył. W dodatku w doliczonym przez sędziego czasie gry, to goście wyprowadzili zabójczą kontrę, którą wykończył Maxime Lopez.

Ekipa z Turynu w tabeli jest siódma, a do lidera traci aż 13 punktów. Mediolańczycy już we wtorek pokonali u siebie Torino 1:0 po golu Francuza Oliviera Giroud. Nad drugim Napoli mają trzy punkty przewagi, ale zespół Piotra Zielińskiego swój mecz 10. kolejki z Bologną rozegra w czwartek.