Dziennik Gazeta Prawana logo

Mecz Olympique Marsylia przełożony. Powodem obfite opady śniegu

2 kwietnia 2022, 14:36
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Arkadiusz Milik
<p>Arkadiusz Milik</p>/Newspix
Obfite opady śniegu w Saint-Etienne zmusiły władze francuskiej ekstraklasy do przełożenia sobotniego spotkania drużyny ASSE z Olympique Marsylia, którego piłkarzem jest Arkadiusz Milik, na niedzielę.

Spotkanie planowano rozegrać w sobotę o godz. 21. Dokładna pora rozpoczęcia meczu w niedzielę nie została jeszcze ustalona, choć według nieoficjalnych informacji będzie to godz. 15.

 - poinformowano.

Drużyna z Marsylii potwierdziła przyjazd do Saint-Etienne w sobotę, mimo przełożenia spotkania na inny termin.

Prognoza pogody dla Saint-Etienne na najbliższe dwa dni nie jest optymistyczna. Synoptycy przewidują dalsze obfite opady śniegu, z temperaturą od -3 do +1 stopni Celsjusza i zimnym wiatrem do 27 km/h.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj