Jak przypomniał kanał norweskiej telewizji NRK Haaland bije rekordy w Premier League i ma już 10 bramek w siedmiu meczach lecz Lewandowski też nie zwalnia i dał Barcelonie już pięć goli w czterech meczach La Liga.

Reklama

Skandynawskie media uznały sobotnie zwycięstwo Barcelony nad Sevillą 3:0 za kolejne show Roberta Lewandowskiego, który szybko znalazł swój rytm i styl w nowym klubie i dalej jest maszyną do strzelania bramek.

Lewandowski wręcz bryluje w Barcelonie, w której jest nową gwiazdą - skomentowała duńska agencja prasowa Ritzau. Norweska NTB oceniła, że "polski super napastnik zaprezentował kolejną piękną bramkę, przyjmując podanie na pierś i wykańczając zimnokrwistym strzałem".

Lewandowski rozkręca się i kontynuuje swój show. To już jego piąta bramka w nowym klubie i nie tylko strzela, ale świetnie czyta grę i podaje - dodano.

Reklama

Nowy piłkarz Barcelony Robert Lewandowski strzelił już piątą bramkę w trzech ostatnich meczach i nie jest to zaskoczeniem - skomentował NRK.

Lewandowski strzelił kolejną piękną bramkę, a jego klub zbliża się do prowadzenia w tabeli - skomentowała szwedzka agencja TT.

Zbigniew Kuczyński