Porażka ze "Srokami" było dotkliwa nie tylko ze względu na rozmiary, ale także dlatego, że bardzo ograniczyła szanse Tottenhamu na zajęcie miejsca w czołowej czwórce Premier League i zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Na razie "Koguty" zajmują piąte miejsce, ze stratą sześciu punktów do czwartego Manchesteru United.

Reklama

Stellini objął drużynę Tottenhamu po tym, jak 1 lutego pierwszy szkoleniowiec Antonio Conte przeszedł operację usunięcia woreczka żółciowego. Pod koniec marca, po odejściu Conte z klubu, został trenerem tymczasowym.

W trakcie zastępowania Conte Stellini poprowadził drużynę do zwycięstw z Manchesterem City, West Ham United, Chelsea Londyn i Notthingham. Jednak gdy został samodzielnym trenerem, potrafił wygrać tylko z Brighton & Hove Albion.

Teraz w jego miejsce przyszedł Mason, który poprowadzi zespół do czasu znalezienia nowego stałego trenera. Po raz drugi wystąpi w tej roli, poprzednio w 2021 roku po rozstaniu Tottenhamu z Jose Mourinho. W czwartek jego drużyna zagra z Manchesterem United.

Reklama