Cash po świetnym meczu w poprzedniej kolejce, kiedy zdobył dwie bramki, a jego zespół wygrał z Burnley 3:1, tym razem nie miał szczęścia. W 22. minucie po strzale Urugwajczyka Darwina Nuneza piłka odbiła się od słupka, następnie trafiła w nadbiegającego Casha i wpadła do siatki.

W tym momencie Liverpool prowadził 2:0, bo już w 3. minucie prowadzenie "The Reds" precyzyjnym strzałem z linii pola karnego dał Dominik Szoboszlai. To pierwsze trafienie pozyskanego latem z RB Lipsk węgierskiego pomocnika w barwach Liverpoolu.

Wynik w 55. minucie ustalił Egipcjanin Mohamed Salah.

W tabeli Liverpool awansował na trzecie miejsce, a do prowadzącego Manchesteru City traci dwa punkty. Obrońcy tytułu jako jedyni zanotowali cztery zwycięstwa w czterech meczach obecnego sezonu. Aston Villa jest na 11. pozycji z sześcioma punktami straty do lidera.