Stołeczna jedenastka z Rijadu do przerwy prowadziła 1:0. Gola (32.) zdobył Brazylijczyk Talisca. Gospodarze wyrównali (79.) po tym, gdy holenderski skrzydłowy Virgil Misidjan uwolnił się spod opieki trzech obrońców.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, na trzy minuty przed końcem meczu Talisca został sfaulowany. Skutecznym wykonawcą jedenastki okazał się Ronaldo.

Ta sztuka nie udała się Neymarowi w spotkaniu Al-Hilal z Al-Szabab (2:0). Intencje Brazylijczyka w 37. min wyczuł bramkarz Al-Szabab, Kim Seung-gyu.

Zespół Al-Nassr rozpoczął sezon w fatalnym stylu, od dwóch porażek. Sześć kolejnych ligowych zwycięstw powoduje, że drużyna z Rijadu (18 pkt) systematycznie awansuje w tabeli. Do lidera Al-Hilal traci tylko dwa punkty.