1. El Clásico z 29 listopada 2010 roku, w którym Barcelona pokonała Real Madryt 5:0. Ten wynik był najwyższym zwycięstwem Barcelony nad Real Madryt od 1994 roku.
2. El Clásico z 21 listopada 2015 roku, w którym Barcelona wygrała 4:0. Bramki strzelali Luis Suárez, Neymar i Andrés Iniesta, a Lionel Messi zdobył hat-tricka.
3. El Clásico z 27 kwietnia 2002 roku, w którym Barcelona pokonała Real Madryt 2:1. W tym meczu Zinedine Zidane strzelił fantastycznego gola w 2 minucie.
4. El Clásico z 2 kwietnia 2016 roku, w którym Barcelona wygrała 2:1. W 85. minucie Lionel Messi zdobył bramkę zwycięstwa po kontrataku.
5. El Clásico z 29 sierpnia 2012 roku, w którym Real Madryt wygrał 2:1. Bramki dla Realu strzelili Gonzalo Higuaín i Cristiano Ronaldo.
6. El Clásico z 23 kwietnia 2017 roku, w którym Barcelona pokonała Real Madryt 3:2. Lionel Messi strzelił bramkę zwycięstwa w ostatniej minucie.
7. El Clásico z 24 marca 2014 roku, w którym Real Madryt pokonał Barcelonę 4:3. W tym meczu Cristiano Ronaldo zdobył hat-tricka.
8. El Clásico z 3 marca 2007 roku, w którym Barcelona wygrała 3:3. Ronaldinho strzelił spektakularną bramkę w tym meczu.
9. El Clásico z 19 lutego 1983 roku, w którym Real Madryt wygrał 3:2. W tym meczu wystąpił Diego Maradona, który zdobył dwie bramki dla Barcelony.
9. El Clásico z 5 marca 2003 roku, w którym Real Madryt pokonał Barcelonę 3:1. Zinedine Zidane zdobył fantastycznego gola głową.