Frankowski grał w tym spotkaniu od początku drugiej połowy, a już w 52. minucie wykorzystał rzut karny, dając gospodarzom prowadzenie 2:1.

Wcześniej Irlandczyk Jake O'Brien trafił dla gości (15.), a wyrównał Wesley Said (26.).

O'Brien na krótko doprowadził do remisu 2:2 (72.), ale po chwili Frankowski wpisał się na listę strzelców po raz drugi, wykorzystując dośrodkowanie Rubena Aguilara i kończąc akcję mocnym wolejem.

W końcówce po czerwonej kartce boisko musiał opuścić zawodnik gospodarzy Florian Sotoca.

Lens, wicemistrz Francji, zgromadził dotychczas 22 punkty i jest na szóstej pozycji. Prowadzi broniący tytułu Paris Saint-Germain, który ma 30 i w niedzielę zagra na wyjeździe z Le Havre.

Olympique Lyon, jeden z francuskich gigantów, zamyka tabelę z zaledwie siedmioma punktami w 13 meczach.