W tym zestawieniu najwyższe miejsca zajmują Anglik Harry Kane (Bayern Monachium) i Francuz Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain), którzy mają po 52 bramki na koncie.
Ronaldo wykorzystał rzut karny w 73. minucie. Piłkarz ma teraz 17 goli i dziewięć asyst w 16 występach Saudi Professional League. CR7 jest najskuteczniejszym strzelcem rozgrywek.
Zespół Al-Nassr zajmuje 2. miejsce w tabeli - 40 punktów po 17 kolejkach. Liderem jest Al-Hilal, który zgromadził 50 "oczek", mając jedno spotkanie rozegrane więcej.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.