Gospodarze już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Wojciecha Szczęsnego pokonał Riccardo Calafiori.

Dziewięć minut później bramkarz reprezentacji Polski ponownie musiał wyjmować piłkę z siatki. Drugiego gola dla Bologny strzelił Santiago Castro, a asystował mu Kacper Urbański.

W 53. minucie Juventus przegrywał 0:3. Drugi raz w tym meczu do bramki Szczęsnego trafił Calafiori.

W tym momencie wydawało się, że Bologna po ostatnim gwizdku sędziego dopisze sobie trzy punkty. Nic z tego. Juventus zdołał doprowadzić do remisu.

Najpierw w 76. minucie straty zmniejszył Federico Chiesa. Potem kontaktowego gola w 86. strzelił Arkadiusz Milik.

A minutę po bramce Polka wynik spotkania na 3:3 ustalił Kenan Yildiz.

Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek włoskiej Serie A Bologna jest na trzecim miejscu, a Juventus na czwartym. Oba kluby mają po tyle samo punktów.