Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Lionel Messi kończy 30 lat. Jubileusz spędzi przygotowując się do ślubu [FOTO]

24 czerwca 2017, 07:57
Od początku seniorskiej kariery, tj. od 2004 roku, Messi broni barw Barcelony. Z tym klubem wywalczył już 29 trofeów, może pochwalić się też wieloma indywidualnymi wyróżnieniami. W jego imponującej kolekcji wciąż brakuje jednak tytułu wywalczonego z seniorską drużyną narodową, za co jest przez niektórych krytykowany.
Od początku seniorskiej kariery, tj. od 2004 roku, Messi broni barw Barcelony. Z tym klubem wywalczył już 29 trofeów, może pochwalić się też wieloma indywidualnymi wyróżnieniami. W jego imponującej kolekcji wciąż brakuje jednak tytułu wywalczonego z seniorską drużyną narodową, za co jest przez niektórych krytykowany. / Shutterstock
Uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy w historii Argentyńczyk Lionel Messi kończy w sobotę 30 lat. Jubileusz spędzi przygotowując się do ślubu z przyjaciółką od czasów dzieciństwa Antonellą Roccuzzo, który zaplanowany jest na 30 czerwca.
Reklama
Reklama
Tematy:
Messi barcelona

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama