Więźniowie Zakładu Karnego we Włocławku zostali docenieni. Skazani, którzy są wielkimi fanami siatkówki i założyli nawet więzienną drużynę, dostali prezent od naszej kadry - okolicznościowy kalendarz i dwie piłki. Jedną z nich Polacy grali podczas mistrzostw świata, na których zdobyli srebrny medal.
Druga piłka nie jest już tak wyjątkowa, ale także ucieszyła więźniów. Na ich twarzach pojawił się uśmiech, kiedy zobaczyli, że ma dedykację od trenera kadry: "Dla drużyny piłki siatkowej przy ZK Włocławek Raul Lozano". Cały zestaw prezentów przyszedł zwykłą paczką.
Skazani z Włocławka nie mogli się tego spodziewać. O ich drużynie wie mało kto w Polsce. A Raul Lozano i jego siatkarze - choć są bardzo zajęci, bo co weekend grają mecze w Lidze Światowej - znaleźli chwilę, żeby dodać otuchy więźniom.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|