Laurent Tillie (trener Francji): Przed spotkaniem nie spodziewaliśmy się że będziemy mieć tak dobry początek. Przyznam, że w pierwszym secie mieliśmy sporo szczęścia. Potem graliśmy dobrze, a rywal zaczął odczuwać presję. Jednak nie byliśmy w stanie utrzymać takiego poziomu gry i zaczęliśmy się denerwować. Byliśmy rozczarowani tym co się dzieje na boisku. Jednak nadal jesteśmy w grze. Musimy się wyspać i dobrze przygotować do pojedynku z Serbią.

Reklama

Stephane Antiga (trener Polski): Po raz kolejny rozegraliśmy ciężki mecz z Francją. Dużym pozytywem jest to, że się nie poddaliśmy, walczyliśmy. W trzecim secie nadarzyła się okazja aby wygrać, a potem byliśmy cierpliwi. To było zespołowe zwycięstwo. Dementuję (informację o tym, kto nie pojedzie na igrzyska - przyp. red.), nic nie powiedziałem. To ja decyduję kiedy będzie selekcja. Nie wiem skąd ta informacja, jestem zaskoczony. To nieprawda.

Michał Kubiak (kapitan reprezentacji Polski): Niesamowity mecz rozegrał Dawid Konarski, świetne wejście miał Mateusz Mika. Jako drużyna zaczęliśmy grać od trzeciego seta. Teraz skupiamy się na następnym spotkaniu.