Dziennik Gazeta Prawana logo

Horror z udziałem polskich siatkarzy w Lidze Narodów. Argentyna pokonana po pięciu setach

21 czerwca 2019, 19:57
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Jakub Kochanowski
Jakub Kochanowski/Newspix
Polscy siatkarze pokonali Argentyńczyków 3:2 (25:21, 25:23, 25:27, 20:25, 19:17) w pierwszym meczu turnieju Ligi Narodów w Mediolanie. Biało-czerwoni mają na koncie sześć zwycięstw i cztery porażki.

Na piątek w Mediolanie zaplanowano jeszcze pojedynek gospodarzy z Serbami. Polacy w sobotę zmierzą się z ekipą z Bałkanów, a dzień później z drużyną Italii.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj