Spotkanie w Rzeszowie zakończyło się po trzech setach zwycięstwem gospodyń. Jednak ich rywalki nie ustępowały i przez znaczny okres gry pokazały skuteczną siatkówkę.

Pierwszą partię niewielką przewagą po wyrównanej rywalizacji wygrały podopieczne Stephane'a Antigi. Podobny przebieg miały kolejny set; również zwycięski dla rzeszowianek.

Z kolei w trzecim najpierw dominowały zawodniczki Prometeja, ale Developres od jego połowy grał wyraźnie lepiej i wygrał różnicą ośmiu punktów.

Siatkarki Developresu wygrały wszystkie mecze w swojej grupie. Niemiecki zespół Dresdner SC i rosyjski Lokomotiv Kaliningrad pokonały po 3:2. Natomiast na wyjeździe wygrały Prometejem 3:1.

Dla rzeszowskich siatkarek jest to trzeci występ w LM. Dwa poprzednie zakończyły w fazie grupowej.

Do 1/4 finału awansują zwycięzcy pięciu grup oraz trzy zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem. Finał, zarówno męski jak i żeński, odbędzie się 21 lub 22 maja.

Developres Bella Dolina Rzeszów - Prometej Dnipro 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)
Developres Bella Dolina: Katarzyna Wenerska, Magdalena Jurczyk, Jelena Blagojevic, Kara Bajema, Bruna Honorio, Anna Stencel - Aleksandra Szczygłowska (libero) - Izabella Rapacz, Marta Krajewska
Prometej Dnipro: Diana Meliuszkina, Heidy Casanova Alvarez, Bohdana Anisowa, Nastazja Dimitrowa, Lora Kitipowa, Adora Anae - Żana Todorowa (libero) - Anna Charczyńska, Olga Gejko, Katerina Dudnyk