Dziennik Gazeta Prawana logo

Koronawirus w ZAKSIE. Mecz ze Skrą Bełchatów przełożony

26 stycznia 2022, 20:45
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Siatkarz drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Aleksander Śliwka
<p>Siatkarz drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Aleksander Śliwka</p>/Newspix
Zaplanowany na sobotę mecz ekstraklasy siatkarzy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów został przełożony ze względu na przypadki zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w kędzierzyńskim zespole. Nie podano nowego terminu jego rozegrania.

Klub z Kędzierzyna-Koźla we wtorek poinformował o problemach zdrowotnych w zespole. Z tego powodu przełożono mecz Ligi Mistrzów z Lokomotiwem Nowosybirsk (pierwotnie miał się odbyć w środę). W nowym komunikacie potwierdził, że nie odbędzie się także najbliższy pojedynek ligowy kędzierzynian.

Kolejne spotkanie lider ekstraklasy ma rozegrać w środę 2 lutego. Wówczas w 1/4 finału Pucharu Polski zmierzy się we własnej hali z PSG Stalą Nysa. Na razie mecz nie został przełożony.

ZAKSA w tym sezonie rozegrała do tej pory 16 spotkań w ekstraklasie, wszystkie wygrała. Ma na swoim koncie 46 punktów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj