W pierwszym secie szybko Radomka wypracowała sobie przewagę kilka punktów (5:1). Co prawda rywalki doprowadziły do remisu (10:10), ale stosunkowo krótko trwała wyrównana walka. Gdy było 24:18 w aut zaatakowała Yaprak Erkek.

W drugiej odsłonie odwróciły się role, to Legionovia cały czas miała inicjatywę i pewnie wygrała.

Najbardziej zacięty był trzeci set. Długo trwała walka niemal punkt za punkt. Było 23:23, ale w następnej akcji źle zaatakowała Katarzyna Zaroślińska-Król. Po chwili z prowadzenia w setach 2:1 cieszyły się zawodniczki z Legionowa.

W ostatniej części spotkania siatkarki Legionovii - które w 1/4 finału pokonały obrońcę PP (Grupę Azoty Chemika Police) - dały popis gry.

W pierwszym półfinale rzeszowianki pokonały ekipę Grotu Budowlanych Łódź 3:1. Finał odbędzie się w niedzielę, w Nysie o godz. 14.45.

E. Leclerc Moya Radomka Radom - IŁ Capital Legionovia Legionowo 1:3 (25:18, 18:25, 23:25, 16:25).
E. Leclerc Moya Radomka Radom: Natalia Murek, Kornelia Moskwa, Katarzyna Zaroślińska-Król, Alexandra Lazic, Freya Aelbrecht, Katarzyna Skorupa - Agnieszka Adamek (libero) - Kamila Kobus, Aleksandra Wójcik, Aleksandra Szczepańska.
IŁ Capital Legionovia Legionowo: Yaprak Erkek, Aleksandra Gryka, Alicja Grabka, Olivia Różański, Maja Tokarska, Gyselle Silva Franco - Izabela Lemańczyk (libero) - Magdalena Damaske, Daria Szczyrba, Diana Dąbrowska, Maja Szymańska.