Justyna Kowalczyk wygrała Tour de Ski, ale to nie koniec sezonu. Czeka ją jeszcze wiele wyścigów w Pucharze Świata. Nasza biegaczka wróciła do kraju, by przygotować się do kolejnych zawodów.
Justyna Kowalczyk w poniedziałek wieczorem przyjechała prosto z Włoch do Szklarskiej Poręby, gdzie będzie przygotowywać się do kolejnych zawodów - poinformował PAP Rafał Węgrzyn, asystent trenera zawodniczki Aleksandra Wierietielnego. J - wyjaśnił Węgrzyn.
Podczas Tour de Ski Kowalczyk zaczęła odczuwać ból w prawym kolanie. Stąd założenie, że być może będzie konieczna wizyta w jednym ze stołecznych szpitali.
Opromieniona zwycięstwem w Tour de Ski narciarka może pozwolić sobie na kilka dni przerwy. Nie wystartuje w najbliższy weekend w zawodach Pucharu Świata w Mediolanie, gdzie odbędą się sprinty, a do rywalizacji pucharowej powróci 21 stycznia w Estonii. (
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zobacz
|