Dziennik Gazeta Prawana logo

Puchar Świata w Lahti: Stefan Kraft wygrał, Piotr Żyła 18, Kamil Stoch daleko

8 marca 2015, 16:20
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kamil Stoch
Kamil Stoch/PAP/EPA
Stefan Kraft wygrał zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbyły się w Lahti. Austriak zgromadził 284,5 pkt.

Drugą pozycję zajął Niemiec Severin Freund (273,2 pkt. ), a trzeci był Anders Fannemel z Norwegii (268 pkt.).

Piotr Żyła jako jedyny z reprezentantów Polski zakwalifikował się do drugiej serii i ostatecznie zajął 18. pozycję.

Pozostali polscy skoczkowie swój udział zakończyli na I serii, Klemens Murańka, był 38. Jan Ziobro 40., a Kamil Stoch dochodzący do siebie po zatruciu zajął 45. pozycję.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj