Dziennik Gazeta Prawana logo

Skoczek narciarski Andreas Kofler wziął ślub [FOTO]

21 maja 2017, 10:52
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Andreas Kofler
Andreas Kofler/Newspix
Znany austriacki skoczek narciarski Andreas Kofler, indywidualny wicemistrz olimpijski z 2006 roku i zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2009/10, wziął ślub. Wybranką serca 33-letniego zawodnika została jego długoletnia przyjaciółka Mirjam.

Ślub odbył się w miasteczku Mieders w Tyrolu.

Andreas Kofler, austriacki skoczek, wziął wczoraj ślub. pic.twitter.com/5BsKbDBQO9

Chris Nestor Forger (@ChrisForger) 21 maja 2017

Kofler wywalczył m.in. dwa złote medale olimpijskie w konkursach drużynowych (2006, 2010) i trzy złote medale mistrzostw świata w drużynie.

Indywidualnie, oprócz triumfu w Turnieju Czterech Skoczni, doświadczony Austriak ma na koncie m.in. wicemistrzostwo olimpijskie (2006) i wicemistrzostwo świata (2011). 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj