Król miała 14. czas kwalifikacji, ale już w 1/8 finału trafiła na prowadzącą w klasyfikacji generalnej PŚ w snowboardzie alpejskim Zogg, od której była wolniejsza o 0,7 s. Została sklasyfikowana na 14. miejscu.

W finale Szwajcarka pokonała Austriaczkę Danielę Ulbing o 1,26 s. Trzecie miejsce zajęła rodaczka triumfatorki Patrizia Kummer.

Jeszcze słabiej poszło Polakom w rywalizacji mężczyzn. Oskar Kwiatkowski zajął 28., a Michał Nowaczyk - 41. miejsce w eliminacjach. Żaden z nich nie zakwalifikował się do fazy pucharowej.

W finale Bormolini był lepszy od Austriaka Arvida Aunera, który popełnił błąd i stracił do zwycięzcy ponad 10 sekund. Trzeci był Niemiec Stefan Baumeister.

W klasyfikacji generalnej PŚ Zogg ma 433 pkt, a druga Ulbing - 391. Król zgromadziła 243 i jest siódma. Z kolei wśród mężczyzn prowadzi Bormolini - 372, przed Austriakiem Andreasem Prommeggerem - 337. Kwiatkowski jest siódmy - 238, a Nowaczyk zajmuje 25. pozycję z 60 punktami.