Roope Hintz strzelił w Las Vegas 24. gola w sezonie na 38 sekund przed końcem regulaminowego czasu, a w rzutach karnych dołożył następne trafienie dla Dallas Stars (lider Central Division). Goście zwyciężyli 3:2. W ten sposób zakończyła się seria pięciu zwycięstw Golden Knights (lider Pacific Division) na własnym lodowisku.

Philipp Kurashev zdobył zwycięskiego gola w rzutach karnych, co zapewniło Chicago Blackhawks wyjazdową wygraną 4:3 nad San Jose Sharks. Dzięki temu "Czarne Jastrzębie" notują najdłuższą w sezonie passę pięciu kolejnych zwycięstw. Do sukcesu w dużej mierze przyczynił się bramkarz Petr Mrazek. Czech obronił 45 strzały, w tym wszystkie trzy w rzutach karnych, a na początku trzeciej tercji zaliczył asystę.

Jedyne spotkanie zakończone dogrywką również wygrali przyjezdni. Bryan Rust strzelił zwycięskiego gola w 76. sekundzie dodatkowego czasu, a wizyta Pittsburgh Penguins w St. Louis zakończyła się triumfem 3:2 nad Blues. "Pingwiny" zakończyły tym samym serię czterech porażek z rzędu.

Najokazalszą wygraną zanotowali w sobotę New Jersey Devils, którzy po trzech tercjach rozgromili u siebie 7:0 Philadelphię Flyers. Co ciekawe, strzelcem każdej z bramek był inny zawodnik.