Lanisek, który w drugiej serii oddał najdłuższy skok w konkursie - 139,5 m, uzyskał łączną notę 260,2 pkt i wyprzedził Krafta o 5,8 pkt oraz Geigera o 6,7 pkt. Tuż za podium uplasował się lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Norweg Halvor Egner Granerud.

Kubacki, który wygrał piątkowe kwalifikacje, po pierwszej serii zajmował dopiero 16. miejsce (120,5), ale w drugiej serii znacznie się poprawił (135 m) i łącznie przegrał z Laniskiem o 18,6 pkt.

Kamil Stoch był 13., a Piotr Żyła 29. Do serii finałowej nie zakwalifikowali się 31. Aleksander Zniszczoł, 43. Jakub Wolny oraz 44. Paweł Wąsek.

Sobotni konkurs był częścią cyklu Raw Air, który zainaugurowały piątkowe kwalifikacje. W tym roku składa się na niego rekordowa liczba 18 skoków w 10 dni.