Kapitan Stars Jamie Benn strzelił gola i zaliczył dwie asysty. Po bramce i asyście w zwycięskiej drużynie z Seattle zanotowali Jewgienij Dadonow, Wyatt Johnston, Joe Pavelski i Jason Robertson. Natomiast obrońca Miro Heiskanen asystował kolegom przy trzech trafieniach.

Bramkarz "Gwiazd" Jake Oettinger zatrzymał aż 26 z 28 strzałów rywali, a pokonali go tylko Yanni Gourde i Eeli Tolvanen.

Buffalo Sabres wygrali z Maple leafs

Maple Leafs jeszcze w drugiej tercji prowadzili 2:0, ale goście odrobili straty. Wracający do gry po przerwie z powodu kontuzji Alex Tuch strzelił dla Buffalo Sabres dwa gole, w tym zwycięskiego na 4:3 w trzeciej tercji, podczas gry w przewadze.

Zespół z Toronto, który dopiero drugi raz w sezonie nie zdobył punktu w meczu, w którym prowadzili po dwóch tercjach, pozostaje w dywizji atlantyckiej na drugiej pozycji, za najlepszymi w lidze Boston Bruins.

W Montrealu podczas meczu Canadiens z Colorado Avalanche padło aż 12 bramek. Osiem z nich zdobyli goście. Obrońcy Pucharu Stanleya po 16 minutach prowadzili już 4:0, a później nie dali się dogonić.

Grający przeciwko swojej byłej drużynie Artturi Lehkonen zdążył strzelić dla "Lawiny" dwa gole i zaliczyć asystę, zanim w drugiej tercji opuścił taflę z palcem złamanym po uderzeniu krążka. Fin osiągnął granicę 100 bramek w sezonach zasadniczych NHL. Lehkonen zmienił klub w zeszłym sezonie i zdobył z Avalanche Puchar Stanleya.

Hokeiści Colorado Avalanche wrócili na trzecie miejsce w dywizji centralnej. Z kolei Canadiens przegrali siedem meczów z rzędu i są ostatni w dywizji atlantyckiej.