Stars dwukrotnie obejmowali w tym meczu prowadzenie, ale nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku. W pierwszej tercji na gola Miro Heiskanena odpowiedział Mark Stone, a później bramki zdobyli Jason Robertson dla "Gwiazd" i Jonathan Marchessault dla Golden Knights.

Marchessault wyrównał na niespełna trzy minuty przed końcem trzeciej tercji, natomiast już w 72. sekundzie dogrywki zwycięstwo "Złotym Rycerzom" dał Chandler Stephenson.

Staramy się zbudować w zespole odpowiednią kulturę, aby każdy mógł polegać na każdym. Oczekujemy, że nasi najlepsi zawodnicy będą najlepsi, ale pozostali również będą robili to co należy - powiedział trener Golden Knights Bruce Cassidy.

To czwarty przegrany przez Stars mecz po dogrywce w tegorocznej fazie play off.

Kolejne dwa mecze - we wtorek i czwartek - odbędą się w Dallas.

W finale Konferencji Wschodniej Florida Panthers prowadzi 2-0 z Carolina Hurricanes.