Warszawa

MŚ w Falun: Stoch i spółka wskoczyli na podium! Polacy zdobyli brązowy medal!

28 lutego 2015, 19:19
Brąz dla Polaków. Polska drużyna, w składzie (od lewej): Kamil Stoch, Jan Ziobro, Klemens Murańka i Piotr Żyła, zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w szwedzkim Falun, 28 bm. Polacy zajęli 3. miejsce w konkursie drużynowym na skoczni HS-134. / PAP / Grzegorz Momot
Polscy skoczkowie w składzie: Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro i Kamil Stoch zdobyli brązowy medal w konkursie drużynowym podczas mistrzostw świata w Falun.
Tematy:
skoki Falun Piotr Zyła Jan Ziobro Klemens Murańka Kamil Stoch medal skoki narciarskie

Komentarze (12)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • polonia
    2015-03-01 17:46
    Teraz Ziobro będzie wybierał lepszych klientów mając "luz w d...", kiedy PZPN zabroni mu reklamowania usług?
    0
    zgłoś
  • bonzo
    2015-03-01 11:49
    Pewnie ,że brązowy medal to sukces , ale niech mi nikt nie pieprzy o jakimś polskim narzekaniu , bo fakt jest faktem , że srebro było o włos i to Stoch zawalił ostatni skok . Ale oczywiście każdy z naszych zawodników mógł skoczyć lepiej . Kamil zapewne robił co mógł , ale w tej chwili dysponuje taka a nie inną formą . Wydaje mi się ,że błędem trenerów było wycofanie go z konkursów w lotach i skierowanie na treningi w kraju . Jak widać nie odniosło to zamierzonego skutku .
    2015-03-01 08:42
    Kruczek na czele z Tajnerem do dymisji,ciekawe czy byłby medal znijakim KUBACKIM koleki nielota Kruczka
    2015-02-28 23:44
    Jakim trzeba być ignorantem (ja wiem, że to trudne słowo, ale skupcie się) aby komentować wydarzenia nie mając o nich pojęcia. Czy 'fachowcy" tacy LAZ, NdEA, derg, oli, itp zadali sobie choć trochę trudu, aby sprawdzić, że Stoch miał dziś trzeci wynik wśród wszystkich 42 skoczków? I to on zawalił... Gratuluje logiki i znajomości tematu. Komentujcie dalej, powodzenia.
    2015-02-28 20:34
    Stoch zawalił medal srebrny , nie da się tego ukryć .
    0
    zgłoś
  • niestety masz rację
    2015-02-28 20:18
    gdyby Kamil skoczył lepiej w finałowej rundzie drużyna miałaby srebrny medal ale i tak należą się gratulacje.
    0
    zgłoś
  • derg
    2015-02-28 20:07
    wielki mistrz stoch na ostatniej olimpiadzie zawalił drużynowo medal brązowy a dziś zawalił dla chłopaków medal srebrny , taka jest prawda , można się cieszyć tylko w 50%