Dziennik Gazeta Prawana logo

Młodsza Radwańska w Charleston przegrała już w pierwszej rundzie

2 kwietnia 2012, 20:56
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Urszula Radwańska
Urszula Radwańska/Newspix
Urszula Radwańska przegrała z Czeszką Lucie Hradecką 1:6, 4:6 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju WTA w Charleston (z pulą nagród 740 tys. dolarów).

Było to drugie spotkanie w historii tych zawodniczek. Przed trzema laty w Eastbourne triumfowała Polka. Hradecka w rankingu WTA Tour zajmuje obecnie 73. miejsce, a Radwańska sklasyfikowana jest na 95. pozycji.

Wcześniej z powodu bólu pleców z turnieju w Charleston wycofała się rozstawiona z numerem pierwszym jej starsza siostra - Agnieszka.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj