Agnieszka i Urszula Radwańskie po ciężkim sezonie udały się na zasłużony odpoczynek. Polskie tenisistki w tym roku na wakacje wybrały się na Kubę. Jak bawiły się tam nasze dziewczyny możemy zobaczyć na zdjęciach, które "Isia" wstawiła na swój profil na Facebooku.
Krakowianki na Kubie spędziły dwa tygodnie. Jak widać na zdjęciach, na wyspie Fidela Castro głównie opalały się na plaży.
Zdjęcie z oficjalnego profilu Agnieszki Radwańskiej na Facebooku
Jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Starsza z sióstr już dziś zaczyna przygotowania do Australian Open.
Zdjęcie z oficjalnego profilu Agnieszki Radwańskiej na Facebooku
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Facebook
Powiązane
Zobacz
|