Agnieszka Radwańska - Sara Errani 4:6, 6:7

II SET:

Tie-break: Pierwszy punkt dla Errani przy podaniu Polki. Włoszka posyła piłkę w aut i mamy remis. Po chwili jest już 2:1 dla naszej tenisistki. Po niesamowitej wymianie rywalka doprowadza do wyrównania. Kolejne osiem podań i nadal remis (6:6). Niestety później Polka dwa raz posyła piłkę w aut i tym samym Włoszka wygrywa drugiego seta i cały mecz

12 gem: Errani gładko pokonuje naszą tenisistkę

11 gem: Radwańska wygrywa drugiego gema z rzędu. Tym razem do 30

10 gem: "Isia" przy podaniu Włoszki wygrywa do zera!

9 gem: Włoszka dzięki prostym błędom Radwańskiej wygrywa przy serwisie Polki

8 gem: Tym razem to Radwańska przełamuje podanie rywalki i mamy remis

7 gem: Errani wygrywa trzeci gem z rzędu. Pokonuje Radwańską do 15 i przełamuje jej serwis

6 gem: Radwańska najpierw uderza w siatkę. Potem zalicza dwa auty i Włoszka ma trzy okazje do skończenia gema. "Isia" dwa razy się broni i odrabia straty. Jenak potem znów posyła piłkę poza kort

5 gem: Errani miała już dwa break-pointy. Pierwszego "Isia" obroniła. Za drugim razem posłała piłkę w siatkę i rywalka zmniejsza stratę

4 gem: Włoszka jakby się pogubiła. Kompletnie straciła pomysł na grę. Radwańska skrzętnie to wykorzystuje i przełamuje rywalkę

3 gem: Fantastyczna wymiana na samym początku. Niestety wygrała ją rywalka naszej tenisistki. Po chwili Errani popisuje się świetnym returnem. Polka odpowiada asem serwisowym. Do remisu doprowadza skrótem. Kolejne dwie piłki też należą do Polki i wychodzi ona na prowadzenie 2:1

2 gem: "Isia" skutecznym volleyem wychodzi na prowadzenie 40:30. Errani wyrównuje skrótem po taśmie. Po bardzo długiej i zaciętej grze na przewagi lepsza okazała się Radwańska

1 gem: Fatalnie dla Radwańskiej zaczął się drugi set. Polka przy swoim serwisie przegrywa do zera

Newspix / Tang Shi

I SET:

10 gem: Po 43. minutach Włoszka ma dwie piłki setowe. Wygrywa już pierwszą i prowadzi w meczu 1:0. Dla Radwańskiej to pierwsza przegrana partia w tegorocznym French Open

9 gem: Rewelacyjny gem w wykonaniu Radwańskiej. Polka wygrywa do zera, a gema kończy asem serwisowym

8 gem: Errani idzie za ciosem. Gra coraz odważnej i pewnie wygrywa do 15

7 gem: Kolejny bardzo zacięty gem. Kończy się zwycięstwem na przewagi Errani i Włoszka znów przełamała Polkę

6 gem: Polka prowadziła już 40:15. Miała dwa break-pointy. Errani oba obronił. W grze na przewagi lepsza okazała się Włoszka. "Isia" zmarnowała w tym gemie aż pięć szans na przełamanie

5 gem: Errani dwukrotnie trafiła w siatkę i raz w aut. Dzięki takim prezentom Polka wygrywa do 30

4 gem: Radwańska szybko wychodzi na prowadzenie 40:0. Polka gema kończy pięknym volleyem i tym samym przełamuje serwis rywalki

3 gem: Errani zaczyna od doskonałego returnu. Potem skrót naszej tenisistki zatrzymuje się na siatce. Następną piłkę Polka posyła w aut i Włoszka ma okazję do przełamania. Siatka i Włoszka wygrywa do zera przy serwisie "Isi"

2 gem: Trzy auty Radwańskiej, jeden skuteczny skrót Errani i Włoszka wyrównuje stan meczu

1 gem: Errani po krótkiej wymianie posyła piłkę w aut i tak Polka zdobywa pierwszy punkt w meczu przy swoim podaniu. "Isia" dość łatwo wygrywa tego gema do 15