Dziennik Gazeta Prawana logo

Agnieszka Radwańska wciąż piąta w rankingu WTA

28 lipca 2014, 08:54
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska/AP
Agnieszka Radwańska w najnowszym rankingu tenisistek WTA nadal zajmuje piąte miejsce. W czołówce nie ma zmian.

Prowadzi Amerykanka Serena Williams (9231 pkt.) przed Chinką Na Li (6960 pkt.), Rumunką Simoną Halep (6785 pkt.) i Czeszką Petrą Kvitovą (6070 pkt). Polka ma 5130 pkt.

Awans o osiem pozycji zanotowała Katarzyna Piter, która obecnie jest 112. na liście. 133. miejsce zajmuje Urszula Radwańska co oznacza spadek o szesnaście miejsc. W drugiej setce rankingu są jeszcze Magda Linette na 163. pozycji (spadek o 38 miejsc) i Paula Kania, która zajmuje 181. miejsce (awans o cztery).

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj