Rafael Nadal nie będzie bronił tytułu w rozpoczynającym się w sobotę turnieju ATP w Barcelonie. Sztab hiszpańskiego tenisisty poinformował, że wciąż nie jest w pełni sił z powodu przeciążeniowego złamania żebra.
Utytułowany Hiszpan skarżył się na problemy z klatką piersiową już podczas rywalizacji w Indian Wells w poprzednim miesiącu.
- napisano w komunikacie przesłanym agencji Reutera.
Nadal 12-krotnie wygrywał turniej w Barcelonie. 13 zwycięstw odniósł w wielkoszlemowym French Open, w którym także będzie bronił tytułu. Paryska impreza rozpoczyna się 22 maja, a Hiszpan ma nadzieję, że uda mu się wcześniej wystąpić w turniejach w Madrycie i Rzymie, które rozegrane zostaną na początku maja.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zobacz
|