Sabalenka niedawno przeżyła osobistą tragedię. Pod koniec marca zmarł Konstantin Kolcow. Jak wykazało śledztwo amerykańskiej policji wieloletni partner Białorusinki popełnił samobójstwo.

Sabalenka aktywna towarzysko

25-latka nie pogrążyła się w żałobie. Startuje w kolejnych turniejach, a jak się okazuje prowadzi również aktywne życie towarzyskie. Ostatnio Sabalenka była widziana na imprezie w Miami u boku słynnego biznesmena Davida Grutmana.

Reklama

Mężczyzna jest właścicielem wielu restauracji, hoteli i klubów nocnych na Florydzie. Często określa się go tytułem "króla nocnego życia Miami".

Reklama

Grutman pochwalił się zdjęciem w internecie

Grutman po wieczorze spędzonym w towarzystwie Sabalenki pochwalił się ich wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych. Na twarzy tenisistka widać szeroki uśmiech. To od razu wywołało spekulacje.

Zarówno media, jak i internauci w komentarzach zaczęli się zastanawiać, czy Sabalenkę i Grutmana łączy coś więcej. Spekulacje podgrzała sama zainteresowana. Tenisistka dolała oliwy do ognia swoim komentarzem pod wpisem Grutmana zamieszczając w nim kilka serduszek.