Dziennik Gazeta Prawana logo

Tak Agnieszka Radwańska odpoczywa po ciężkim sezonie. ZDJĘCIA

4 listopada 2014, 07:57
Agnieszka Radwańska zakończyła tegoroczny sezon. Teraz przyszedł czas na odpoczynek. Nasza najlepsza tenisistka poleciała na wakacje. W tym roku "Isia" udała się na Bali.
1/6 Radwańska na swoim profilu na portalu społecznościowym zamieściła zdjęcia z wakacji. W tym roku nasza tenisistka wypoczywa na Bali.
7020234-agnieszka-radwanska.jpg
Facebook
2/6Agnieszka Radwańska
7020153-agnieszka-radwanska.png
Facebook
3/6Agnieszka Radwańska
7020207-agnieszka-radwanska.jpg
Facebook
4/6Agnieszka Radwańska
7020180-agnieszka-radwanska.jpg
Facebook
5/6Agnieszka Radwańska i jej rywalki
6959473-.jpg
Facebook
6/6Agnieszka Radwańska
7016943-agnieszka-radwanska.jpg
Newspix/Then Chih Wey Xinhua News Agen
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Facebook
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj