46-latek w jednym z rozdziałów wyjawił, że prowadził podwójne życie. Żużlowiec opowiedział o niewierności jakiej dopuszczał się w 2014 roku względem swojej ówczesnej narzeczonej - Anne Mette. Zdradzał ją, gdy ta była w ciąży z drugim dzieckiem pary. Kochanką okazała się polska striptizerka.

Reklama

Oba związki nie przetrwały próby czasu

Oboje poznali się w rzeszowskiej restauracji. Spotkanie zaowocowało tym, że niedługo później trafili do pokoju hotelowego.

Właśnie zostałem ojcem Mikkela, ale rozważam odejście od jego matki. Jestem zakochany w innej kobiecie. Jakim bałaganem stało się moje życie. Prowadzę podwójne życie, w którym ważne jest, aby trzymać język za zębami. Jest tak wiele rzeczy, których nie mogę powiedzieć w domu. Ukrywam je gdy jestem z Anne Mette i dziećmi - napisał w swojej biografii Duńczyk.

Ostatecznie oba związki nie przetrwały próby czasu. Pedersen obecnie związany jest z Nataschą Ohlin. Oboje mają dzieci z poprzednich związków. Żużlowiec ma córkę Mikkeline i syna Mikkela, natomiast kobieta córkę Livę.

Pedersen wciąż nie kończy kariery

Pedersen w 2007 i 2008 roku zostawał żużlowym mistrzem świata. Uznawany jest za jednego z najlepszych żużlowców w historii. Przez lata jeździł w barwach polskich klubów.

Przypomnijmy, że w sezonie 2024 Pedersen będzie jeździł w polskiej Metalkas 2. Ekstralidze, gdzie będzie reprezentował Texom Stal Rzeszów.