Polacy przed meczem zjedzą rosół z perlicy. Ma dać moc, by pokonać Senegal

| Aktualizacja:

Piłkarze reprezentacji Polski przed meczem z Senegalem w Moskwie (godz. 17 czasu polskiego) na mistrzostwach świata w Rosji, zjedzą m.in. rosół z perlicy, który kucharz biało-czerwonych Tomasz Leśniak przygotowuje dla drużyny narodowej już od 12 lat.

wróć do artykułu
  • ~kibic
    (2018-06-19 10:47)
    Oby nie z kaczora...
  • ~Polak
    (2018-06-19 10:49)
    Kupe i siku niech zrobią przed meczem
  • ~Krzychu
    (2018-06-19 11:02)
    A ze zwyklego bazanta moze bylby lepszy ten rosol, no bo taki bazant, to ho ho ho! . Taki bazant zawiera duzo testosteronu, hormonu walki. Niech nie jedza, bron Boze, kaczki, bo wtedy kleska murowana, no bo kaczki skazuja na przegrane!
  • ~św.NH
    (2018-06-19 11:10)
    Nie na pogrzebie Nawalonego i spasionego piwnego o wygranej się mawia. Może piłkarze sami to ogarną, bez Dudy i tych szemranych emerytów z okolic ZOMO areny!
  • ~PMS
    (2018-06-19 11:13)
    Cześć sportowe im ,,be,,,cy ,,,le.Zawsze intrygowało mnie jakie procesy myślowe powodują kibicami?Co to daje? Na skutek czego?Po dość wszechstronnej analizie. Doszedłem do konstruktywnych wniosków.Kibic to człowiek nieracjonalny,o niskim IQ,zazwyczaj pochodzący z nizin społecznych.Tylko takie osobniki mogą się epatować tak prozaicznymi czynnościami ,jak kto lepiej podskoczy czy kopnie piłkę.
  • ~Taksobiedumam
    (2018-06-19 11:18)
    A jakosc kupek w normie ?
  • ~Wiecej informacji
    (2018-06-19 11:26)
    W POlsce mowia, ze w Rosji glod, smrod I ubostwo. To gdzie ten kucharz te.perlice zlapal? I czy gotowal po Senegalsku czyli z flakami I piorami?
  • ~Odpowiednia dieta decyduje o wygranej
    (2018-06-19 11:34)
    Panie (Gospodin) kucharz, nakarm kadre grochowka to beda wiatry puszczac. Co pozwoli im szybciej biegac do pilki I Nikt za nim I nie bedzie biegal ze wzgledu na smrod.
  • ~taktotak
    (2018-06-19 11:45)
    I jeszcze po viagrze...
  • ~łobuz
    (2018-06-19 11:50)
    1 zasada kazda powinnie zjesc cos innego, perlice sa msciwe
  • ~Policmajster
    (2018-06-19 12:27)
    No to na grubości.
  • ~Geniitaliusz
    (2018-06-19 12:29)
    A ja mam takie pytanie. Czy to zwierzę pochodzi z przemysłowej farmy drobiu, z miejsca w którym żyje 1 000 000 jego braci i sióstr czy zostało upolowane na rosyjskim stepie kałmuckim? A może nasi piłkarze zostawią co nieco Senegalczykom?
  • ~Bolo65
    (2018-06-19 12:54)
    Po przegranym meczy sami odlecą do Polski na swoich skrzydełkach.
  • ~makumba
    (2018-06-19 13:58)
    i, popiją samogonem!
  • ~Tubylec
    (2018-06-20 00:09)
    Coś ślamazarne były te perlice. Proponuje zmienić na rosół z byków (niekastrowanych)

Może zainteresować Cię też: