1. minuta: Norweski sędzia Espen Brentsen dał znać i rozpoczęli. Polacy w tradycyjnych biało-czerwonych kolorach, Kazachowie na niebiesko. Faul kazachskiego obrońcy na Saganowskim, 30 metrów od bramki.

2. minuta: Zamieszanie w polu karnym rywali, z najbliższej odległości Ebi Smolarek nie trafia do bramki. Ale i tak był spalony.

3. minuta: Polacy nie pozwalają Kazachom przedostać się pod pole karne Artura Boruca.

4. minuta: Słaby strzał Wojciecha Łobodzińskiego. Bez problemów broni Dawid Łorija. Po chwili kolejna akcja Biało-czerwonych. Tym razem strzelał Jacek Krzynówek.

5. minuta: Kibice wołają "Leo Beenhakker".

7. minuta: Błąd kazachskiego obrońcy. Źle podaje do bramkarza, ale Marek Saganowski nie doszedł do piłki.

8. minuta: Polacy grają bardzo ofensywnie. Strzał Saganowskiego. Niestety niecelny.

9. minuta: Smolarek nie opanował piłki w polu karnym, ale rywale wybili poza linię końcową. Po rzucie rożnym głową strzela Jacek Bąk, ale obok bramki.

10. minuta: Kolejna kontra Polaków. Niestety za mocne podanie do Wojciecha Łobodzińskiego i ten nie zdążył do piłki. Aut dla Kazachów.

12. minuta: Atak pozycyjny podopiecznych Leo Beenhakkera. Kazachowie zaczynają się bronić już przy linii środkowej.

13. minuta: Łobodziński dośrodkowuje w pole karne do Smolarka, ten uderza piłkę głową, ale prosto w bramkarza.

15. minuta: Mariusz Jop zauważył, że Dawid Łorija stoi daleko od bramki i zdecydował się na strzał z 40 metrów. Piłka poszybowała daleko od bramki.

17. minuta: Rusłan Bałtijew przewrócił się przed polem karnym. Chciał wymusić rzut wolny, ale sędzia nie dał się nabrać na taką sztuczkę.

18. minuta: Mariusz Lewandowski przejął piłkę i od razu daleko podał do Saganowskiego. Podanie było niecelne i Kazachowie odzyskali piłkę.

20. minuta: Gol. Niestety dla Kazachów. Siergiej Łarin ogrywa Grzegorza Bronowickiego, dośrodkowuje w pole karne, a Dmitrij Biakow pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Boruca.

21. minuta: Nieudana odpowiedź Polaków. Krzynówek dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale strzał Saganowskiego niecelny.

23. minuta: Polacy zaczynają się gubić. Podają niedokładnie. Na szczęście rywale nie potrafią nam odebrać piłki.

25. minuta: Nasi piłkarze podają piłkę między sobą, ale nie potrafią stworzyć sytuacji podbramkowej.

27. minuta: Łobodziński wymienia się podaniami z Dariuszem Dudką, ale traci piłkę.

28. minuta: Wojciech Łobodziński strzela z dystansu, bramkarz wypuszcza piłkę, ale Saganowskiemu nie udaje jej się dobić. Aleksandr Kuczma wybija piłkę poza linię boczną.

30. minuta: Atak pozycyjny Biało-czerwonych. Utrzymują się przy piłce, ale nie mogą przedostać się w pole karne.

31. minuta:
Dokładne dośrodkowanie Łobodzińskiego do Saganowskiego. Napastnik Southampton strzela mocną głową, ale niestety obok bramki.

33. minuta: Kolejne ataki Polaków. Briakow rozpaczliwie wybija piłkę sprzed własnego pola karnego.

35. minuta: Kazachski obrońca nie zorientował się gdzie leci piłka. Przeją ją Krzynówek i uderzył z dystansu, ale jeden z Kazachów wybił ją za linię końcową.

36. minuta: Po dośrodkowaniu Krzynówka z rzutu rożnego, Bąk strzela głową, ale niecelnie.

37. minuta: Kontratak podopiecznych Leo Beenhakkera, ale szybko się kończy bo za mało naszych piłkarzy pobiegło za piłką.

38. minuta: Strzał z dystansu Jacka Krzynówka, ale bramkarz bez problemu złapał piłkę.

39. minuta: Siergiej Łarin sfaulował szarżującego Krzynówka i dostał za to żółtą kartę.

40. minuta: Po dośrodkowaniu Marek Saganowski nie sięgnął piłki i ta wyleciała za linię końcową.

41. minuta: Kontratak Kazachów. Michał Żewłakow wybija piłkę na aut.

43. minuta: Nurboł Żumaskalijew mija Mariusza Jopa i dośrodkowuje w pole karne. Jacek Bąk wybija piłkę na aut.

44. minuta: Piłka po strzale Krzynówka odbija się od jednego z obrońców. Pobiegł do niej Łobodziński, ale nie zdążył i wyszła poza linię końcową.

45. minuta: Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

45+1. minuta: Lewandowski chciał wbiec w pole karne Kazachów, ale zgubił piłkę.

45+2. minuta: Sędzia Espen Bernsten kończy pierwszą połowę. Niestety przegrywamy do przerwy 0:1 i Euro 2008 się oddala. Pozostało jeszcze 45 minut na odrobienie straty.

46. minuta: Początek drugiej połowie. Dwie zmiany w polskim zespole. Marka Saganowskiego zmienił Maciej Żurawski, a Michała Żewłakowa Marcin Wasilewski.

47. minuta: Wasilewski przedzierał się prawą stroną i wywalczył aut. Dośrodkowanie Polaków do piłki skoczyli Smolarek i Krzynówek, niestety żadnemu nie udało się strzelić na bramkę.

48. minuta: Awaria oświetlenia na stadionie Legii. Mecz został przerwany.

Jeżeli w ciągu 15 minut nie uda się naprawić oświetlenia, to mecz zostanie przełożony.

Kibice skandują: Gdzie są stadiony

Tylko dwa z czterech jupiterów działają. Piłkarze rozgrzewają się na murawie.

Mecz może zostać dokończony jutro około południa. Ale obserwator UEFA i Kazachowie muszą na to wyrazić zgodę. Obserwator nie zgadza się, żeby mecz dokończono tylko przy dwóch działających jupiterach.

Już wszystkie reflektory działają i mecz zostanie dokończony.

48. minuta: Dokończenie akcji od autu dla Polaków.

49. minuta: Łorija bardzo daleko wykopał piłkę sprzed własnej bramki. Ta doleciała do Boruca. Polski bramkarz podał do Wasilewskiego.

50. minuta: Pierwszy strzał Macieja Żurawskiego. Broni Łorija. Golkiper Kazachów po raz kolejny bardzo daleko wybił piłkę. Polskim obrońcom urwał się Siergiej Ostapienko, ale nie dobiegł do piłki.

52. minuta: Wasilewski dośrodkowuje w pole karne, Łorija wybija. Piłka leci pod nogi Bronowickiego, ten strzela z dystansu, ale obok bramki.

53. minuta: Podczas interwencji, Łorija zderzył się ze Smolarkiem i musiał być opatrywany przez lekarzy.

55. minuta: Gol dla Polaków! Krzynówek kapitalnie dograł do Smolarka, a ten pakuje piłkę do siatki!

57. minuta: Krzynówek faulowany przed polem karnym.

59. minuta: Rzut wolny dla Polaków. Mariusz Lewandowski strzela z dystansu, ale Łorija łapie piłkę.

61. minuta: Wyborna okazja Biało-czerwonych. Żurawski wbiegł w pole karne i podał do Dudki, ten niestety nie trafił do pustej bramki z pięciu metrów.

62. minuta: Rzut rożny dla Polaków. Dośrodkowuje Krzynówek, ale Łorija wybił piłkę.

64. minuta: Drugi gol Smolarka w tym meczu. Prowadzimy 2:1!

65. minuta: Trzeci gol Smolarka! Ebi pięknym strzałem z dystansu pokonał Łoriję.

68. minuta: Polacy uspokajają grę. Wiedzą, że nie można teraz głupio stracić goli.

70. minuta: Pierwsza zmiana w zespole Kazachów.

73. minuta: Kazachowie próbują dalekimi podaniami przedostać się pod nasze pole karne. Po kolejnym piłkę złapał Artur Boruc.

74. minuta: Brzydki faul Siergieja Skorycha na Smolarku obok narożnika pola karnego.

76. minuta: Dośrodkowanie Krzynówka z najwyższym trudem łapie Łorija.

77. minuta: Smolarek wywalczył dla nas rzut rożny.

78. minuta: Druga zmiana w zespole Kazachów. Andriej Karpowycz zmienia Andrieja Skorycha.

79. minuta: Trzecia zmiana w polskim zespole. Kamil Kosowski wszedł za Wojciecha Łobodzińskiego.

80. minuta: Rzut wolny dla Kazachów. Po dośrodkowaniu niepilnowany Siergiej Ostapienko strzela głową, ale obok bramki Boruca.