Początek seta był bardzo zacięty. Najpierw na prowadzenie wyszli Bułgarzy, ale Polacy szybko wyrównali - był remis 3:3. Na pierwszą przerwę techniczną nasi siatkarze zeszli prowadząc 8:7. Gdy zawodnicy wrócili na boisko biało-czerwoni ostro zabrali się do pracy. Na efekty nie było trzeba długo czekać - pewnie zdobywali punkty i wygrali pierwszego seta 25:23.

W drugiej części gry Polacy także radzą sobie dobrze. Od początku stopniowo zwiększali przewagę nad Bułgarami i prowadzili już 14:8. Potem jednak zrobiło się trochę nerwowo - Bułgarzy zdobyli pięć punktów z rzędu i zbliżyli się na jedno "oczko" - przegrywali już tylko 13:14. Polacy jednak wzięli się w garść i znów zaczęli seryjnie zdobywać punkty. Choć Bułgarzy nie odpuszczali w końcówce biało-czerwoni wygrali 25:22.

Bułgarzy wyszli na trzecią partię bardzo zmobilizowani. Na razie grają lepiej od Polaków i prowadzą kilkoma punktami. Na pierwszą przerwę techniczną biało-czerwoni zeszli przygrywając 2:8. Potem było już tylko gorzej - nasi siatkarze stracili 15. punktów z rzędu i przegrywali już 7:17! Polacy zaczęli jednak odrabiać straty. Choć bardzo się starali i byli blisko - nie udało im się wygrać tej części gry. Polacy przegrali trzeciego seta 20:25.

Czwartą część gry biało-czerwoni rozpoczęli od zaciętych ataków - bardzo im się spieszyło, żeby wygrać spotkanie. Ale Bułgarzy nie odpuszczają - żadna z drużyn nie może wyjść na kilku punktowe prowadzenie. Polacy prowadzili już 16:14, ale roztrwonili przewagę i przegrywali 16:17. Po chwili nasi siatkarze znów prowadzili - 19:17, ale tym razem nie oddali prowadzenia. Wygrali 25:20 i cały mecz 3:1.

To drugie zwycięstwo nad Bułgarami. W sobotę Polacy także wygrali 3:1. Po dziesięciu meczach nasi siatkarze są niepokonani w Lidze Światowej. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu biało-czerwoni są coraz bliżej wygrania grupy D. Jeżeli im się to uda, to kadra wzbogaci się o okrągły milion dolarów.