W składzie Arsenalu Londyn zabrakło Łukasza Fabiańskiego. Nie grał też kontuzjowany Paweł Golański w Steaule Bukareszt.

Manchester rozpoczął od ataków, Kuszczak nie miał jeszcze okazji do interwencji. Strzały Ronaldo i Sahy minęły bramkę gości. Pierwszy strzał na bramkę Polaka i od razu gol. Z prawej strony Ferreira zdecydował się na zaskakujący strzał i piłka przy "krótkim rogu" wpadła do siatki. Futbolówka znów w bramce gospodarzy, ale tym razem na spalonym był Liedson i sędzia nie uznał gola. Do przerwy nic się już nie zmieniło. Niespodziewanie prowadzili goście 1:0.

Atak za atakiem na bramkę Sportingu, ale brakuje celnych strzałów. W 61. minucie kibice doczekali się wyrównania. Jeden z zawodników United zdecydował się na uderzenie, piłkę dotknął jeszcze Tevez i ta wtoczyła się do bramki. Jednak gospodarze grali jak zwykle do końca. W ostatniej minucie zwycięską bramkę zdobył Ronaldo, pięknym strzałem z dystansu.