Rafael Benitez nie dostanie żadnych prezentów na święta. Właściciele Liverpoolu zakazali hiszpańskiemu trenerowi sprowadzania do zespołu nowych piłkarzy w zimowym okienku transferowym.
Amerykanie George Gillett i Tom Hicks są niezadowoleni z wyników "The Reds" w tym roku. Przed sezonem wydali masę pieniędzy na zawodników, a efektów nie widać. Miarka przebrała się po porażce Liverpoolu w prestiżowym spotkaniu z Manchesterem United (0:1).
A Benitez planował zimą sprowadzić kilku dobrych piłkarzy. Tymczasem nie będzie mógł nikogo kupić ani nikogo sprzedać.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl