Dziennik Gazeta Prawana logo

Beckham uczy grać w piłkę dzieci Snoop Doga

21 grudnia 2007, 14:42
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Davida Beckhama coraz rzadziej oglądamy na boisku, ale i tak nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio wcielił sie w rolę nauczyciela. Reprezentant Anglii uczy grać w piłkę dzieci amerykańskigo rapera Snoop Doga.

Zobacz, jak Beckham daje korki z gry w nogę.

Beckham zdecydował się na przyjęcie roli osobistego trenera potomków Snoopa na specjalne życzenia rapera, który ponoć jest wielkim fanem piłki nożnej. Dzieci artysty chyba miłości do futbolu nie podzielają, ale kto by się nie zgodził na krótki trening z Becksem?

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj