Dziennik Gazeta Prawana logo

ME piłkarzy ręcznych: Hiszpanie sędziami meczu Polska - Serbia

15 stycznia 2012, 12:14
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Polscy szczypiorniści
Polscy szczypiorniści/Newspix
Hiszpanie Oscar Raluy Lopez i Angel Sabroso Ramirez będą arbitrami meczu otwarcia mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych Polska - Serbia, który odbędzie się w niedzielę o godz. 18.15. W zgodnej opinii fachowców to jedna z najlepszych par sędziowskich na świecie.

Hiszpański duet sędziował m.in. ubiegłoroczny finał mistrzostw globu w Malmoe, w którym Francja pokonała po dogrywce Danię 37:35. Ich praca w tym spotkaniu została oceniona bardzo wysoko.

To pewne pocieszenie dla podopiecznych trenera Bogdana Wenty, którzy, podobnie jak selekcjoner reprezentacji, obawiali się jak będzie prowadzony pojedynek z udziałem drużyny gospodarzy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj