Gdy patrzy się na kontuzjowaną stopę Mai Włoszczowskiej, niemal czuje się ból. Najbardziej utytułowana polska kolarka i do piątku jedna z największych nadziei medalowych na igrzyska w Londynie, zamieściła na swoim profilu na Facebooku wykonane własnoręcznie zdjęcie zmasakrowanej nogi.
- napisała na Facebooku Maja Włoszczowska. Polska utytułowana kolarka, wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, podpisała w ten sposób zrobione własnoręcznie zdjęcie jej zmasakrowanej stopy.
Włoszczowska doznała w piątek podczas zgrupowania we włoskim Livigno poważnej kontuzji stawu skokowego i złamania kości śródstopia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Facebook
Powiązane
Zobacz
|