Dziennik Gazeta Prawana logo

Szczypiorniści stracili szansę na 5. miejsce

24 stycznia 2008, 19:54
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Nasi piłkarze wciąż mieli szansę nawet na 5. miejsce na mistrzostwach Europy. Wszystko dzięki wysokiej wygranej nad Czarnogórą (39:23). Ale nadzieje Polaków rozwiali Chorwaci, którzy zaledwie zremisowali z Norwegią 23:23. "Biało-czerwoni" powalczą co najwyżej o 7. miejsce na Euro.

Wysoka wygrana nad Czarnogórą bardzo się opłaciła. Dzięki niej nasi szczypiorniści mają dodatni bilans bramek - wyliczył serwis reczna.pl. Po spotkaniu musieli czekać na wyniki meczów Dania - Słowenia i Chorwacja - Norwegia i trzymać kciuki za Duńczyków i Chorwatów.

Ci pierwsi sprawili podopiecznym Bogdana Wenty prezent i wygrali 28:23. Potem "Biało-czerwoni" musieli liczyć na zwycięstwo Chorwatów nad Norwegią. Niestety nie doczekali się. W meczu padł remis 23:23.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj