Austria - Polska 7:3 (1:1, 5:0, 1:2)

Bramki - dla Austrii: Dieter Kalt - dwie (24, 27), Gerhard Unterluggauer - dwie (24, 51), Jeremy Rebek (12), Daniel Welser (27), Philipp Lukas (40), dla Polski: Marcin Kolusz (13), Maciej Urbanowicz (46), Adrian Labryga (52)

I tercja

Polacy mecz z gospodarzami turnieju zaczęli bardzo uważnie, koncentrując się przed wszystkim na obronie. Niestety, w 12. minucie Austriakom udało się pokonać znakomicie dziś dysponowanego polskiego bramkarza, Rafał Radziszewskiego. Nasi rywale jeszcze gratulowali sobie strzelenia bramki, gdy gola dla "biało-czerwonych" strzelił Marcin Kolusz i mecz zaczął się od nowa.

II tercja

O ile w pierwsze tercji Polacy grali z faworyzowanymi rywalami jak równy z równym, to w drugiej odsłonie gry na lodowisku istnieli już tylko Austriacy. W przeciągu 20. minut zdobyli oni aż 5 bramek, pozbawiając nas jakichkolwiek złudzeń na awans do elity.

III tercja

Polacy dzięki trafieniom Urbanowicza i Labrygi wygrywają ostatnią tercję 2:1. Cały mecz przegrywamy jednak aż 3:7.

Drużyna austriacka wygrała mistrzostwa świata dywizji 1 (grupa A) w Innsbrucku bez straty punktu. Drugie miejsce zajął Kazachstan, a trzecie Polska.