W pierwszej połowie gra była cały czas wyrównana. Żadnej z drużyn nie udało się uzyskać większej przewagi niż dwie bramkami. Słowacy prowadzili m.in. w 23. minucie 14:12.

O zwycięstwie Polski zadecydował początek drugiej połowy. W 10. minucie Polska prowadziła 24:22. Następnie w bardzo krótkim odstępie czasu, po błędach rywali, Michał Jurecki i Krzysztof Lijewski zdobyli po bramce. Bezpieczną przewagę zespół trenera Bogdana Wenty spokojnie utrzymał do końca meczu.

Polska - Słowacja 35:31 (17:18)

Polska: Szmal, Malcher - Jaszka 3, K.Lijewski 6, Kuchczyński 2, Bielecki, Siódmiak, Żółtak 4, Wleklak 1, B.Jurecki, Jurasik 4, M.Jurecki 3, Tłuczyński 6/3, Jurkiewicz 1, M.Lijewski 5, Gliński.

Słowacja: R. Stochl, M. Shejbal - Cs. Szucs. Kukucka 9/5, F. Sulc 1, Petro 1, Kopco 1, Antl 3, T. Stranovsky 1, M. Stranovsky 4, T. Urban 1, D. Valo 7, Niznan, Vozar, Pekar 3.

W czwartek i piątek mecze były rozgrywane w Pilznie. Sobotnie spotkania turnieju Polska-Czechy i Słowacja-Węgry odbędą się w Pradze.